Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon

  • 55 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon Βρυξέλλες με 1 υπνοδωμάτιο απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από την Εκκλησία Sablon και μπορεί να φιλοξενήσει έως 2 άτομα. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεση σας.

Η κουζίνα του Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon είναι εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο για την άνεσή σας.

Το Kleine Zavel απέχει σχεδόν 400 μέτρα από το διαμέρισμα 55 τ.μ., ενώ το Βασιλικό Ινστιτούτο Φυσικών Επιστημών του Βελγίου είναι σε απόσταση 2 χλμ. Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι ΚαζίΝο ΒρυξεΛΛώΝ που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Το Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon απέχει περίπου 700 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Louise και σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Chapelle - Kapellekerk.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon Βρυξέλλες
Wonderful Apartment In Sablon
Τιμή μόνο για κινητά

Wonderful Apartment In Sablon

9.3
Άριστο 35 σχόλια
6 μ από το κατάλυμα
USD 205 USD 185
ανά νύχτα
The Elegant House - Brussels
Τιμή μόνο για κινητά

The Elegant House - Brussels

50 μ από το κατάλυμα
Les Appartements Du Sablon
Τιμή μόνο για κινητά

Les Appartements Du Sablon

8.7
Έξοχο 166 σχόλια
93 μ από το κατάλυμα
USD 136 USD 122
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βρυξέλλες Διεθνές Αεροδρόμιο Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Brussel Kapellekerk
    400 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Χώρος ενδυμασίας
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon;
      Το Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon βρίσκεται κοντά σε Μάνεκεν Πις.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon περιλαμβάνουν Βελγικό Κέντρο των Κόμικς, Γκραν Πλας καθώς και ΠαΛάτι Charles de Lorraine.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon;
      Η διαμονή στο το Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon κοστίζει 226€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν L'Idiot du Village και Al Jannah και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 55 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βρυξέλλες Διεθνές Αεροδρόμιο Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Brussel Kapellekerk
    400 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Superbe Appartement Au Coeur Du Sablon Βρυξέλλες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο